MISCELLANEOUS / Toys / Tailor's dummy 9007149
nr 900 7149
TAILOR'S DUMMY
1950s, height: 181, 'Hindsgaul' Danmark (kan användas sittande),
50-tal, 1, 'Hindsgaul' Danmark (kan användas sittande), höjd: 181 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday June 16 2014
at 20:39:52
16/6 19:21:52